ZİRKOZYUM (Porselen Dişler)

Kişi ağzındaki dişlerin duruşundan ve gülüşünden dolayı memnuniyetsizlik içindeyse zirkonyum porselenlerinden üretilen dişler sayesinde istediği güzel görüntüye ve gülüşe kavuşabilmektedir. Diş alanında tercih edilen estetik açıdan en güzel malzeme zirkonyumdur. Işık sızdırabilme imkânının olması ile doğal dişlerin doku özelliği sağlanabilmektedir.   

Diş eti ile olan ahengi normal metal yapılı porselenlere kıyasla çok daha iyi olduğu rahatlıkla söylenebilir. Diş eti hastalıklarında oluşan diş eti morlukları zirkonyum sayesinde oluşmamaktadır. Alerjik bir durum yaratmaz. Dişte sıcak soğuk duyarlılığın oluşmasını engeller. Zirkonyum porselen dişlerin oldukça yüksek bir dayanıklılık özelliği vardır. Fakat böyle olmasına karşın ışığı sızdıracak kadar narindir. Diş hekimliğinde gelinen noktada modern teknolojinin kullandığı malzemedir.    

Zirkonyum porselen dişlerin ağızda yapılmasıyla klasik porselen dişlerin yapılması, ölçülme yöntemi birbirinin aynısıdır. Değişiklik işin laboratuar kısmında başlamaktadır. Zirkonyum dişler bilgisayar sistemi ile takviye edilmiş makinelerde yapılmaktadır.

web tasarım

Fotoğraf Galerilerine ulaşmak için fotoğraflara tıklayınız...

Beyaz Diş Kliniği Beyaz Diş Kliniği Beyaz Diş Kliniği Beyaz Diş Kliniği
Beyaz Diş Polikliniği

Estetik Diş Hekimliği

Beyaz Diş Polikliniği'nde

Estetik Diş Hekimliği, sağlıklı ve güzel bir gülümsemeyi sağlamak amacı ile genel diş hekimliği ile bazı temel prosedürlerin beraber uygulandığı bir süreci kapsar.

Beyaz Diş Polikliniği

Ortodonti Tedavi Yaşı

Beyaz Diş Polikliniği'nde

Yaş olarak bir çocuğun ne zaman Ortodontist veya Dişhekimine götürülmesi gerektigini düşünürsek, bu zamanın oldukça erken yaşlar oldugunu bilmeliyiz.

Beyaz Diş Polikliniği

Bonding Uygulamaları

Beyaz Diş Polikliniği'nde Bonding dişteki kırık ve çatlakları onarmanın ya da özellikle ön dişlerde şekil ve renk değiştirmek için kullanılır. Önce yapıştırılacak kompozit malzemenin rengi ile doğal dişinizin rengi birbirine uyumlu hale getirilir.

Contuct Us

İletişim

Adres: Saltak cd. Saraylar mh. No:19\5 Şifa Apt. Denizli
Telefon: 0 258 264 76 30
Kroki için tıklayınız...